Naruto RPG Balkan
Registrujte se i uživajte sa nama, by:Vasi Kagei
Naruto RPG Balkan
Registrujte se i uživajte sa nama, by:Vasi Kagei
Naruto RPG Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG Balkan

Prvi Naruto RPG na prostorima Balkana
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Šta biste voleli da dodamo na forum?

Go down 
+3
Tessa Uchiha
Sakura Haruno
Sabaku No Gaara
7 posters
AutorPoruka
Sabaku No Gaara
Seljanin
Seljanin
Sabaku No Gaara


Broj poruka : 25
Datum upisa : 2010-10-25
Godina : 34
Lokacija : Sarajevo/Sunagakure

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeSat Oct 30, 2010 12:58 am

Ovdje pisete vase prijedloge i zelje u vezi foruma i onda ih staff razmatzra...
Na vrh Go down
Sakura Haruno
Tsuchikage
Tsuchikage
Sakura Haruno


Broj poruka : 1663
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 28
Lokacija : NA VESHALICI

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeMon Dec 27, 2010 3:24 am

hm... pa volela bix da 4umu dodamo...nove chlanove i vratimo stare npr...
ok ja nisam bila tu neko vreme.
ponovo sam instalirala windows i isam imala link vishe,zaboravila sam da ga zapishem negde,drugo bila sam na operaciji i nisam bila na kompu uopshte,a danas sam dobila od dax link ...pa ,eto me... konachno -.-
Na vrh Go down
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeTue Dec 28, 2010 3:48 am

Sakuu <3
Drago mi je sto si se vratila, ali...tuzne vijesti forum se raspao ://
Na vrh Go down
Danilo od Belog Vuka
ANBU
Danilo od Belog Vuka


Broj poruka : 243
Datum upisa : 2010-08-14
Godina : 31
Lokacija : Leskovac, Srbija

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeSat Jan 22, 2011 11:49 am

Pa normalno da se je raspao, oterali ste Emo Sakuru Shizuku, mene i ostale clanove, a sad se zalite sto se je forum raspao. Vi ste svi isti, svi zelita da se forum oporavi a uopste ga ne posecujute. Koji ste vi k......!!! Gde je Svadjaonica?! Hocu da se svadjam!!! I gde je Karin, hocu glavu da joj skinem!!! I gde je Knjiga Redovnih Nindza?! Vratite Knjigu Redovnih Nindza i Svadjaonicu, ovo je zapovest!!!
Na vrh Go down
Pain Uchiha
Otokage
Otokage
Pain Uchiha


Broj poruka : 724
Datum upisa : 2010-04-15
Godina : 28

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeSat Jan 22, 2011 11:56 pm

Ko je koga terooo....
Na vrh Go down
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 3:00 am

Danilo od Belog Vuka (citat):
Pa normalno da se je raspao, oterali ste Emo Sakuru Shizuku, mene i ostale clanove, a sad se zalite sto se je forum raspao. Vi ste svi isti, svi zelita da se forum oporavi a uopste ga ne posecujute. Koji ste vi k......!!! Gde je Svadjaonica?! Hocu da se svadjam!!! I gde je Karin, hocu glavu da joj skinem!!! I gde je Knjiga Redovnih Nindza?! Vratite Knjigu Redovnih Nindza i Svadjaonicu, ovo je zapovest!!!

Za Emo Sakuru nezz ni sta se desilo, neko kaze otjerali je, neko otisla, nezz ni sama... Za sve ostalo ne seri!
Na vrh Go down
Stewcha Uchiha
Jounin
Jounin
Stewcha Uchiha


Broj poruka : 6
Datum upisa : 2010-10-05
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeMon Jan 24, 2011 9:34 pm

Mnogo toga treba da se promeni ovde :D onda bi forum razbivao... Prvo sto treba da zabranite ovoliko velike potpise clanovima (mnogo iritira) i da podhitno promenite skin foruma (ovo je ona tema sto ima da se uzme kad se napravi forum i nije mnogo menjanja) i da se dodaju RPG elementi ovo je koliko znam RPG forum a nema nista u vezi RPG-a (ima ta opcija u admin panel da kreiras RPG igru na forumu i ostalo u vezi RPG-a) :D :D....
Na vrh Go down
http://misterije-srbijaforu.darkbb.com/forum
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeFri Jan 28, 2011 7:02 am

Ubacila sam sistem upozorenja (imate u profilu, pogledajte), stavila sam default avatar kod novih clanova koji se reguju (doduse bzvz slliq, ali bolje ista nego nista), vratila sam cat na vrh foruma(msm da je ljepse), sve clanove sam razvrstala u sela (znaci sad svaki regovani clan foruma ima svoje selo), izbacila sam novac (mislim da je nepotreban, ali ali ako mu nadjemo svrhu lako je ponovo napraviti), saki, karin nadam se da se ne ljutite, ali skratila sam vam potpise.. stv su bili malo preveliki i molim ostale clanove da ako imaju velike potpise da ih skrate...
Sredila sam i portal. pogledajte. Svidja vam se?

E sad.. skoro sve ovo su bile samo sitnice. Treba da se pozabavimo skinom, temama, clanovima i rpg-om... Za to ce mi trebati pomoc nekoga ko se dosta razumije (ne mora ni da se razumije samo da mmoze da mi pomogne xDD)
I jos za baner... Hoce neko da pokusa da napravi ili da ja trazim onima sa fof-a da nam naprave??
Na vrh Go down
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:04 am

Promijenila sam background. Svidja vam se? (o5 isto pitanje ali sta cu kad niko ne odgovara..stv ajde sve sama odje radim ali barem prokomentarisite i recite sta vam se svidja sta ne i sta bi moglo da se doda, imate li ikakvih ideja?) Promijenila sam i onu traku gdje pise naziv kategorija. Primjecujete? Boje se razlikuju tamo gdje pise catboks i tamo gdje pise forum, deo zaprijavljivanje itd. Koja je linija ljepsa? Prebacila sam neke nepotrebne teme u Arhivu (u kojoj ce sve teme biti zakljucane i moci ce da je vide samo admini)
Mislila sam da bi trebali da napravimo i grupu moderatora (ona je obrisana ali je to lako napraviti) Mislila sam da to budu ANBU nindze (naravno odredicemo grupu od 4-5 POUZDANIH clanova)
Napravicu jednu temu koju ce moci da vide samo kagei, ANBU i nas nekoliko admina koji nemamo takve pozicije (kao ja xD) i prebacicu ovu temu tamo,(ali ne odmah dok malo ne sredimo forum sad su svi clanovi dobrodosli da vide sta se desava) jer ova tema nije namjenjena da ja pisem sta sam uradila...

I tako..... Neko se javlja da mi pomogne???? I prokomentarisite ovo do sad...
Na vrh Go down
Stewcha Uchiha
Jounin
Jounin
Stewcha Uchiha


Broj poruka : 6
Datum upisa : 2010-10-05
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:21 am

S'obzirom da sama radis dobro je... inace vidim da je ovaj vorum bio bas u vrhuncu jedno vreme ali skoro svi otisli, i veruj mi vecina njih nece ni da se vraca iscrpeli sve sto mogli ovde od zabava xD... sad moras da smislis nesto novo da dods nzm da poguras forum :D :D
Na vrh Go down
http://misterije-srbijaforu.darkbb.com/forum
Danilo od Belog Vuka
ANBU
Danilo od Belog Vuka


Broj poruka : 243
Datum upisa : 2010-08-14
Godina : 31
Lokacija : Leskovac, Srbija

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeSat Jun 18, 2011 5:12 am

Sa Stewchom se slazem. Evo i ja sam se vratio posle duzeg vremena. Nadam se da ce i ostali da se vrate, ali to je jako mala nada, ipak za sada se niko nije vratio. Cekamo vas!!! :)
Na vrh Go down
Pain Uchiha
Otokage
Otokage
Pain Uchiha


Broj poruka : 724
Datum upisa : 2010-04-15
Godina : 28

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 11:46 am

Evo mene da vam vratim nadu,necu biti 5 dana kuci (blizu neta) ali samo da vam dam do znanja da vas nisam zaboravio (iako sam ja mozda jedini koji vas nije zaboravio -.-) vidimo se za 5 dana!
Na vrh Go down
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeMon Jul 04, 2011 2:11 am

Nisam ni ja, tj. samo da znate da sam tu.
Na vrh Go down
Stewcha Uchiha
Jounin
Jounin
Stewcha Uchiha


Broj poruka : 6
Datum upisa : 2010-10-05
Godina : 32
Lokacija : Krusevac

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeTue Feb 14, 2012 8:46 am

E cao, ja sam admin po mnogim anime forumima, zeleo bih da postanem prijatelj vaseg foruma i da razmenimo baner ako nije problem...

Šta biste voleli da dodamo na forum? Nnnw-b10

Inace svako ko voli naruta trebao bi da poseti moj forum

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/forum

Forum je inace rpg, imamo nas jedinstveni sistem borbe. Trenutno vrsimo novu reformu foruma jer uskoro pocinje nova saga, tako da ako zelite da budete deo foruma i odlicne igre preporucio bih vam da navratite kad zavrsimo sa reformom ovih dana.. necete se pokajati

Mozete me dodati na facebook stranici :
Stefan Stewcha Matic
Na vrh Go down
http://misterije-srbijaforu.darkbb.com/forum
Tessa Uchiha
Jounin
Jounin
Tessa Uchiha


Broj poruka : 842
Datum upisa : 2010-04-11
Godina : 25
Lokacija : tu i tamo

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeWed Feb 15, 2012 12:51 pm

Jel to onaj tvoj forum? Msm onaj prvi sto si napravio.... regg cu se ja o5 jer nezz sta mi je prije bio nick ^^ Moglibismo da razmjenimo banere kad bismo mi uopste imali baner xDDD
Na vrh Go down
Danilo od Belog Vuka
ANBU
Danilo od Belog Vuka


Broj poruka : 243
Datum upisa : 2010-08-14
Godina : 31
Lokacija : Leskovac, Srbija

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 10:15 am

Hmmmmmmm... Nove poruke Šta biste voleli da dodamo na forum? 405567 ? Ne mogu da verujem, ali ne mogu da verujem!!!
Na vrh Go down
Temari of the Sand
Kazekage
Kazekage
Temari of the Sand


Broj poruka : 1858
Datum upisa : 2010-04-05
Godina : 27
Lokacija : Somewhere...

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeFri Oct 12, 2012 2:23 am

Ajmo, ozivljavanje!!! :D
Na vrh Go down
Danilo od Belog Vuka
ANBU
Danilo od Belog Vuka


Broj poruka : 243
Datum upisa : 2010-08-14
Godina : 31
Lokacija : Leskovac, Srbija

Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 4:03 am

Ha, ha, ha!!! A gde si ti do sada bila?
Na vrh Go down
Sponsored content





Šta biste voleli da dodamo na forum? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta biste voleli da dodamo na forum?   Šta biste voleli da dodamo na forum? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Šta biste voleli da dodamo na forum?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Naruto RPG Balkan  :: Forum :: PRK-
Idi na: